نکات فوق العاده مهم سفارش طراحی سایت در تهران (شهر گرگ ها)
در ابتدا به این بپردازیم که چرا باید یک سایت داشته باشیم؟
سایت شما میتواند کمک شایانی به گسترش کسب و کار و همچنین افزایش فروش شما شود
ساده ترین دلیل این هست که شما میتوانید تمام خدمات و محصولات خود را در سایت کنار هم و به صورت گرافیکی داشته باشید و زمانی که مشتری به صورت حضوری در کنار شماست میتوانید تعداد خیلی کمی از خدمات و محصولاتتون رو معرفی یا اصطلاحا پرزنت (PERESENT) کنید اما در سایتتان میتوانید بسیار زیبا همراه با نمونه کار و عکس و کامل برای مشتری توضیح دهید و مشتری در حالت ریلکس روی مبل اطلاعات خدمات و محصولات شما را بخواند و به صورت آنلاین سفارش دهد.
این حس بسیار لذت بخش هست که جواب تمامی سوالات خود را درمورد یک خدمت یا محصولی که نیاز دارید بگیرید که این تجربه این لذت تنها در اینترنت و سایت شما امکان پذیر هست اما معمولا به صورت حضوری یا مشتری خجالت میکشد از پرسید سوال زیاد و یا فروشنده حوصله اطلاعات کامل دادن را ندارد .
و اما از هر نظر داشتن سایت در این دوره آپشن حساب نمیشود و امروزه داشتن سایت یک نیاز هست و در صورت نداشتن نمره منفی برای کسب و کار به حساب می آید.
مطمئناّ با این موارد موافق هستید و اما سوال زیر پیش می آید که برای سفارش طراحی سایت در تهران باید چه کاری انجام بدهیم و چه نکاتی نکاتی رو رعایت کنیم تا سرمان کلاه نرود ؟

و اما در این بخش ما به سه قسمت کار توجه میکنیم : 1.قبل ازسفارش طراحی سایت 2. هنگام سفارش3 .بعد از سفارش و بخش افزایش فروش
1. قبل از سفارش :
ابتدا قبل از سفارش طراحی سایت درتهران به این صورت هست طراحی سایتتان را به شرکت ها و گروه های مطمئن بسپارید و حتما نمونه کارهایی رو ازشون بخواید تا به شما نمایش دهند.
اما از کجا بفهمیم نمونه کاری که به ما نشان میدهند برای خودشان هست؟
برای این کار نمونه سایتی که به شما نشان میدهد را باز کنید و به پایین صفحه اصلی سایت مراجعه کنید اگر در پایین سایت در بخش کپی رایت اسم گروه یا شرکت بود و متن لینک دار بود ادعای این شرکت یا تیم درست هست مانند عکس زیر طراحی این سایت توسط تیم پشتیبان هوشمند بوده است.
اما بعضی صاحبان سایت ها نمیگذارند که شرکت ها لینک کپی رایت بزارند ولی شرکت ادعا میکند که طراحی این سایت توسط خودشان بوده روش غیر مطمئن این هست که بگویید لطفا پنل ادمین (admin) سایت را به من نمایش بدهید.

چند نوع سایت از نظر طراحی داریم و سایت ما بهتر است جزءکدام دسته باشید ؟
سایت ها در کل به دو دسته داینامیک و استاتیک تقسیم میشوند
سایت داینامیک چیست ؟ این نوع سایت ها انعطاف پذیر بوده و قابلیت تغییر در لحضه را دارد و میتوانید صد ها امکانات و محصولات به آن اضافه کنید و اکثر مردم هنگام سفارش سایت این نوع سایت را انتخاب میکنند. و اما
سایت استاتیک چیست ؟ به این نوع سایت ها اصطلاحا میگن بروشور آنلاین ولی قابلیت آپدیت شدن ندارند و در صورت نیاز به آپدیت باید با برنامه نویس سایت صحبت کنید و ممکن هست با هر تغییر مشتمل هزینه شوید. این نوع وب سایت ها معمولا انعطاف پذیر نبوده و محبوب اکثر مردم نمیباشد و بهتر هست بگوییم دوره این نوع سایت ها به پایان رسیده.

قیمت طراحی سایت در تهران چقدر هست ؟
این مورد میتواند بستگی به عوامل زیادی باشد دقیقا مانند این هست که شما قرار است چه غذایی را در کجا و با چه کیفیتی نوش جان کنید.
طراحی سایت قیمت مشخصی ندارد و همچنین قیمت های پیشنهادی مختلفی هم وجود دارد که اکثرا این قیمت ها بستگی به مهارت و سابقه فرد و از همه مهم تر امکاناتی که در سایت میخواهید پیاده سازی شود دارد. باید افزود که نوع وب سایت درخواست شده هم در قیمت تاثیرگذار هست سایتی که میخواهید طراحی شود چه نوع سایتی باشید : شرکتی ,تبلیغاتی , فروشگاهی و…
طراحی سایت با قیمت پایین :
و این مورد هم باید توجه کنید که همیشه قیمت پایین مناسب نخواهد بود چون با قیمت پایین معمولا خدمات با کیفیت کمتر به شما ارائه میشود بهتر است با هزینه مناسب یکبار برای همیشه تجارت آنلاین خود را آغاز کنید و دیگر به مراحله اولیه باز نگردید.

طراحی سایت واکنش گرا یا ((responsive )): حتما بگویید که سایتتان را ریسپانسیو طراحی کنند ریسپانسیو به این معنی هست که سایت شما در هر پلتفرمی چه لبتاب چه کامپیوتر چه گوشی و یا تبلت و دیگر پلتفرم ها بدون نقص نمایش داده شود .

هنگام سفارش طراحی سایت : در هنگام سفارش طراحی سایت باید به چند نکته دقت کنید:
1.قرارداد:
1. قرارداد طراحی سایت :نکاتی که باید در این مورد رعایت کنید این هست که تمام انتظارات و امکاناتی که میخواهید در سایت داشته باشید را در برگه قرارداد قید کنید و حتما از طراحان سایت بخواهید که یک نسخه از قرارداد را به شما بدهند.
2. حتما دقت کنید که هنگام پرداخت پیش پرداخت یا تصفیه حتما رسید بگیرید.
3. حتما قید شده باشد که زمان استارت طراحی کی هست و زمان تحویل پروژه هم باید قید شود.
4. کامل متن فسخ قرارداد را مطالعه کنید که در چه صورتی قرارداد فسخ خواهد شد

2.حتما تاکید کنید که هاست و دامنه شما به اسم شما ثبت شود چنانچه این کار را انجام ندهید فرد میتواند ادعای مالکیت کسب و کار را بکند و دامنه یا اسم مغازه تان را از شما بگیرد و با عتبار اسم شما به فعالیت آنلاین ادامه دهد.
3.پشتیبانی سایت :قید کنید که پشتیبانی سایت شما به چه صورت هست و آیا تغییرات جدید در سایت شامل هزینه میشود یا خیر

و اما مراحل و نکات بعد از تحویل و طراحی سایت:
در وحله اول باید چک کنید که آیا دامنه به اسم شما ثبت شده یا خیر برای این کار دو تا سایت هست
اگر دامنه شما .ir هست به این لینک بروید(( http://whois.nic.ir/WHOIS? )) و آدرس سایت رو تایپ کنید و نام و آدرس صاحب دامنه نمایش داده میشود اگر نام و شماره شما بود درست هست میتونید تشکر کنید از طراح سایتتون اما اگر دامنه تون .com هست به سایت (( whois.com )) مراجعه کنید آدرس سایتتون رو در باکس بالای صفحه وارد کنید واگر اسم و مشخصات شما بود معنیش این هست که دامنه به نام شماست اگر نبود یعنی دامنه به اسم شما نیست.
2.مرحله بعد چک کردن سرعت لود شدن سایت شماست :
بروید به سایت http://gtmetrix.com و آدرس سایتتان را وارد کنید و Enter بزنید و منتظر بمانید تا سرعت لود شدن سایت شما اندازه گیری و نمایش دهد.

3.مرحله بعد چک کردن ریسپانسیو بودن سایت شما : برای اینکار به سایت ((https://search.google.com/test/mobile-friendly )) بروید و آدرس سایت خودتان وارد کرده و Enter را بزنید و نتیجه به شما گفته میشود مانند عکس زیر:

4.چک کردن راحت بودن کار کردن با سایت شما :در این قسمت چک کنید که کاربران در سایت شما دسترسی سریع به بخش های ارتباط با ما و تماس با ما در سایت دارند یا خیر اگر خیر بگید که اصلاح کنند چون دوتا از بخش های مهم سایت هستند.

6.مرحله بعد چک کنید که آیا سایت شما قابلیت اسکرول ((بالا ، پایین شدن)) را دارد یا خیر برای این کار خیلی ساده از المانی که در کنار صفحه مرورگر شماست استفاده کنید نبودن این امکان در سایت باعث بازگشت بسیاری از کاربران شما پس از ورود به سایت هست .

7.مرحله بعد چک کردن دسترسی راحت کاربران به بخش های مختلف سایت مثل مقالات ، نمونه کار ها ،تماس با ما ، ارتباط با ما، …
8.مرحله بعد چک کنید که آیا سایت شما باکس سرچ دارد که کاربر چیزی که مد نظر دارد را سرچ کند مثل عکس زیر :

اگر در سایت شما موارد بالا رعایت شده بود تبریک میگوییم شما یک سایت استاندارد دارید و دیگر آماده هستید تا فکر و تمرکز خود را بر روی فروش بیشتر از طریق سایت بگذارید برای فروش از طریق سایت راه های مختلفی هست که میتوانید با انجام هر کدام از این روش ها فروش لذت بخش اینترنتی را تجربه کنید.
سریعترین راه به درآمد رسیدن از اینترنت حتی در زمانی که تولید محتوای مناسب برای سایت انجام نداده اید:
راه اول
اینستاگرام مارکتینگ : یعنی اجرای پیشرفته ترین روش های بازاریابی در اینستاگرام با تمرکز بر روی مخاطبان هدف شما به صورتی که میتوانید منطقه و یا قشر خاصی را برای بازاریابی انتخاب کنید و توسط روش های پشتیبان هوشمند بازاریابی اینستاگرامی خود را با افزایش فالور واقعی و هدفمند شروع کنید.
در واقع شما افزایش فالور دارید آن هم به صورت فالور هدفمند ،اینستاگرام مارکتینگ مزایا و مراحلی دارد که میتوانید در این صفحه مطالعه کنید .

روش دوم :
گوگل ادورز: این روش شامل هزینه هست و اینطور هست که حسابتان را در گوگل شارژ میکنیم و به ازای هر کلیک بر روی سایتتان مبلغی از حساب شما در گوگل کسر میشود و تا زمانی که شارژ دارد اکانت شما سایت شما در نتایج برتر دیده میشود مبلغ هر کلیک هم بستگی به سختی و رقابت آن کلمه کلیدی در گوگل دارد.
روش سوم :
سئو :
در این روش کلمات کلیدی خدمات و محصولات خود را لیست میکنید و به طراح سایت درخواست سئو کلمه را میدهید و اما میتوان گفت که این روش عمر بیشتری از روش دوم دارد تا وقتی که رقیب سرسخت جدید نداشته باشید بالا هستید و هزینه هر کلمه هم بستگی به سختی و میزان رقابت آن دارد.
پیشنهاد این هست که روی کلمه کار نکنید و ماهیانه قرارداد ببندید تا هزینه کمتری بابت سئو پرداخت کنید.
روش چهارم :
ایمیل مارکتینگ:در این روش با ایمیل کاربرانتان برای معرفی محصولات و خدمات بازاریابی خود را شروع میکنید و برای این کار هم نیاز به علم ایمیل مارکتینگ دارید و همچنین سئو و یا اینستاگرام مارکتینگ تا کاربران را از طریقی هدایت کنید و ایمیل شان را دریافت کنید تا هنگام ایام ویژه مانند عید نوروز یا روز مادر تخفیف بگذارید و از طریق ایمیل آگاهی دهید به کاربران.