قوانین و مقررات

۱- تمامی خدمات ارائه شده در این سامانه در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و استفاده شما از سرویس‌های این سایت به منزله پذیرفتن تمامی قوانین این وبسایت می باشد.

۲- کاربر موظف است قبل از خرید تمام توضیحات مرتبط با سرویس را مطالعه کند و آگاهی کامل نسبت به خرید خود داشته باشد. توجه داشته باشید پشتیبان هوشمند هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه وارد کردن اطلاعات قبول نمیکند !

۳- کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش از عمومی بودن صفحه خود اطمینان حاصل کند و به هیچ عنوان صفحه مورد نظر پرایویت نباشد .

۴- ما در قبال ریزش ممبر تلگرام و فالوور اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی هیچ گونه مسئولیتی نداریم مدیر یک کانال و سایت باید محتوای کانال خود را طوری طراحی کند که کاربر وفادار بماند.

۵- این مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال تغییر سیاست ها و تغییرات تلگرام ، اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی ندارد.

۶- مسئولیت محتوای صفحات اجتماعی که ما به آنها خدمات میدهیم به عهده ما نمیباشد.

۷- پشتیبان هوشمند این حق را دارد که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس خدمات خود ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت ها یا همه پنل کاربری بطور موقت یا دائمی شود.

۸- هر زمانی که مدیریت لازم بداند می تواند سایت ها یا کاربران مشکوک را جهت بررسی و جلوگیری از تخلف به حالت معلق یا عدم تایید درآورده و یا در صورت لزوم حذف نماید. این کار به جهت کیفیت کار برای کاربرانی که بازدید دریافت میکنند و هم به جهت بهتر شدن خدمات سامانه می باشد.

۹- در هنگام خرید و یا شارژ حساب ، دقت لازم را داشته باشید. از آن جایی که پشتیبان هوشمند با درگاه واسط کار می کند ، توانایی بازگشت مجدد پول به حساب بانکی شما وجود ندارد و مبلغ واریزی اشتباه نهایتا به حساب کاربری شما افزوده می شود.

۱۰- سایت ما به هیچ وجه مسئولیتی در قبال اشتباه ثبت کردن لینک پست ، لینک سایت ، آدرس کانال یا پیج و … قبول نمیکند و کاربر موظف است تمامی اطلاعاتی که در سایت وارد میکند را برسی کند !

۱۱- دقت کنید در سرویس های اینستاگرامی ما مانند لایک و ویو ، جهت تکمیل سطح کیفی محصولات ، سفارش ها بعد از ثبت به صورت آنی واریز میشوند اما در لیست سفارشات وضعیت سفارش در انتظار ثبت میشود تا اگر لایک ها ریزش داشت ، لایک های جدید جایگزین شوند !

۱۲- به حداکثر زمان درج شده در بخش توضیحات محصول دقت کنید و فقط در صورتی که بعد از زمان درج شده ، سفارش شما ارسال نشد ، با پشتیبانی تماس بگیرید !
در غیر این صورت پشتیبانان حق مسدود سازی IP یا حتی حساب شما را دارند !

۱۳- سفارشات ثبت شده فقط در صورتی لغو خواهد شد که سفارش به دلیل مشکلات فنی ثبت نشده باشد و برگشت مبلغ فقط به حساب کاربری کاربر در سایت امکان پذیر است !

۱۴- ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس پشتیبان هوشمند است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد.